Masters Cup 2008

Pravidla

Do tohoto Cupu pošle každý klan do základní části 6 CUSTOM map, z toho 3 mapy FOREVER a 3 mapy dle uvážení.

Podmínka - zákaz map  NADEO

-------------------------------------------------------------------------------------------

V tomto cupu je zakázáno jet hráčum, kteří nemaji v soupisce doplněný login, za tento fakt zodpovídají CL jednotlivých clanu !

-------------------------------------------------------------------------------------------

V tomto cupu není povoleno jet jednomu hráči za více klanů!!

Postih: Vyloučení hráče z cupu.
 


Je přísně zakázáno v celém průběhu cupu používat cuty a zkratky v jakémkoliv provedení!!V případě nejasností rozhodne organizátor .

Postih: Kontumace výsledku ve prospěch soupeře.Vyloučení přistiženého jezdce na 1 cw.
 


Po potvrzení registrace klanu pošlou všechny klany soupisky svých jezdců ve wordu organizátorovi cupu. V soupiskách zašlete barevný nick a login hráčů. Tyto soupisky budou zapsány do sekce SOUPISKA JEZDCŮ. 


Není povoleno jet cup bez zaregistrování na webu Masters cupu a v klanu.Aktualizace registrů se budou provádět vždy v pondělí.Jezdci registrovaní v pondělí smějí jet až od dalšího kola,to znamená že nenastoupí v nejbližším kole cupu.New jezdci se smějí dopisovat jen v průběhu základních kol a před 1 kolem play off.Po zahájení play off nebude možné dopisovat new jezdce!

Nově dopsaný jezdec bude označen červeným písmenem N u nicku pro lepší kontrolu, že se daného kola nesmí zúčastnit, jako nově registrovaný a smí jet od dalšího kola. 


Před každým utkáním jsou soupeři povinni si navzájem zkontrolovat zda jsou jezdci soupeře registrovaní. Jezdec který není registrovaný, neprodleně opustí hrací server a utkání se nesmí zúčastnit!!Pokud se dodatečně zjistí že jel neregistrovaný jezdec,bude cw kontumováno,popřípadě odečteny body clanu a jezdec vyloučen do konce cupu.
 


V sekci SKUPINY je vylosování základních skupin cupu, každý z účastníků proto zná svůj program a je povinen si se soupeřem domluvit termín střetnutí. Každé kolo cupu začíná ve středu a končí v neděli ve 22 hod. Po vzájemné domluvě clanů a se svolením organizátora je možné kolo předehrát v pondělí a úterý.Pokud se clany nedohodnou na termínu cw,určí den a čas organizátor.
 


V celém průběhu Masters cupu je přísně zakázáno používat sprosté a vulgární slova. Tento zákaz se vztahuje na cw,oficiální tréninkové servery cupu a web.Je taktéž zakázáno se slovně napadat a posmívat se soupeři na cw a oficiálním serveru Masters cupu.

Postih: Při 1 provinění napomenutí,při 2 napomenutí stop na 1 cw,při 3 napomenutí vyloučení jezdce z cupu. (Trest záleží na závažnosti provinění)
 


Každý klan si na jednotlivá kola zajistí hrací server, který vždy zajišťuje klan který je v PROGRAMU uveden jako první. Klany se však mohou vzájemně dohodnout a zajišťování serveru si vyměnit.

Postih: Pokud klan který má server zajistit toto neučiní max. do 10 min. po začátku domluveného termínu, prohrává kontumačně. Pokud se jeden ze soupeřů na server nedostaví v tomtéž časovém limitu, prohrává také kontumačně!!
 


Každý klan si dělá své vlastní screeny. Po domluvě se soupeřem pošlete jen jedny a druhé si ponechte jako zálohu. Se screny pošlete zároven i výsledek střetnutí a body jednotlivých hráčů. Tyto údaje se pošlou vždy nejpozději v ponděli do 22 hod.Pokud neodešlete screny a výsledek s body do určené doby  po odjetí cw,bude vám odečten 1 bod v tabulce,pokud to bude v play off,bude vám ze skore odečteno 5 bodů. Tyto body nebudou ovšem připsány soupeři.Screny a konečný stav cw včetně bodů jezdců z obou clanů zasílá clan který je v rozpise uveden jako 1.
 


Za každý klan může v 1 utkání nastoupit max. 15 jezdců, pojede se teda 15 vs.15, upozorňuji proto klany, aby si zajistili solidní hrací servery které nebudou lagovat. Pokud pojede méně než 2 jezdci nebo nastoupí více než 15 hráčů ze jeden tým a nesníží dobrovolně počet tak nastane kontumace. Je důležitý důkaz vpodobě screenu. Cup se jede v základní části v TA na 6 min.a body 5,4,3,2,1. Za výhru se do tabulky započítají 3 body, remízu 1 bod a porážku 0 bodů. O konečném pořadí v tabulce při rovnosti bodů rozhoduje skore, v případě shody rozhodne dodatečné zkrácené cw na 3 mapy se stejnými podmínkami jako v základní části.
 


V Masters cupu budou použity TMNF mapy a to do 1 minuty.V každém kole se pojede 8 tratí  které organizátor vylosuje a vloží na web cupu vždy v pondělí večer.Na trénink každého kola tak bude 5-6 dny . Tratě budou v základních skupinách TA a v play off- ROUNDS (na 32 bodů). 
 


Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla dle potřeby a situace.